Czytaj więcej...

Na przełomie października i listopada dla uczniów naszej szkoły ogłoszony został konkurs plastyczny „Jesień na Kaszubach”.

 

Czytaj więcej...

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole został zorganizowany konkurs „Kartka Dla Nauczyciela”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

 

Czytaj więcej...

Konkurs na najciekawsze opowiadanie lub bajkę pt. „Był sobie spis”. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych w województwie pomorskim.

 

Czytaj więcej...

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie wraz z Urzędem Statystycznym w Gdańsku organizują konkurs fotograficzny zatytułowany „Tożsamość w obiektywie".

 

Czytaj więcej...

Dziękujemy za liczny udział i zaangażowanie w konkursie fotograficznym. Ilość zgłoszonych zdjęć pozytywnie nas zaskoczyła.

 

Czytaj więcej...

20 maja dzieci z klas 1- 3 recytowały wiersze podczas szkolnego konkursu recytatorskiego pt. „Ćwierkają wróbelki”. Spotkanie miało bardzo podniosły charakter.

 

Czytaj więcej...

Wszyscy uczniowie klasy IIa wzięli udział w eliminacjach do szkolnego konkursu recytatorskiego pt. „Ćwierkają wróbelki”.

 

Czytaj więcej...

16 kwietnia odbył się w klasie I Klasowy konkurs recytatorski. Przystąpiło do niego aż 12 uczniów klasy pierwszej. Tematyka wierszy i autorów dowolna.