Czytaj więcej...

"Kiedy ranne wstają zorze" i tuż po błogosławieństwie udzielonym przez ks. Mariusza, proboszcza parafii w Rokitach, grupa czworga nauczycieli z naszej szkoły .

 

Czytaj więcej...

W czerwcu z okazji Dnia Patrona, przeprowadzono w naszej szkole konkurs plastyczny na prace z patronem w tle. Dziękujemy za wszystkie prace i zaangażowanie.

 

Czytaj więcej...

Początek czerwca zawsze poświęcamy na upamiętnienie Gryfa Pomorskiego jako patrona naszej szkoły. W tym roku Dzień Patrona organizowany jest po raz trzeci, lecz nietypowo - zdalnie.

 

Czytaj więcej...

W niedzielę 21 lipca 2019 roku już po raz czwarty z Rokit wyruszył Bieg Pamięci o Bohaterskich Partyzantach TOW Gryf Pomorski.

 

Czytaj więcej...

W piątek 7 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej imienia "Gryfa Pomorskiego" w Rokitach obchodzony był Dzień Patrona.

 

Czytaj więcej...

W tym roku nasza szkoła otrzymała zaproszenie na uroczyste obchody rocznicy śmierci Józefa Dambka jednego z założycieli i bohaterskich partyzantów Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski.

 

Czytaj więcej...

W dniu 22 lipca (niedziela), jak co roku od 2016, czworo nauczycieli z naszej szkoły wzięło udział w Biegu Pamięci o Bohaterskich Partyzantach Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski.

 

Czytaj więcej...

W piątek, 8 czerwca, po raz pierwszy w historii nasza szkoła obchodziła Dzień Patrona. Zgodnie z tradycją opisaną przy wyborze imienia dla naszej szkoły, swoim imieniem upamiętniamy, między innymi, funkcjonującą w trakcie drugiej wojny światowej Tajną Organizację Wojskową Gryf Pomorski.