Czytaj więcej...

Z okazji Dnia Babci i Dziadka grupa Ob przygotowała krótkie przedstawienie na tę okoliczność.  Dzieci powiedziały wierszyk i zatańczyły układ choreograficzny.

 

Czytaj więcej...

Dnia 21 stycznia 2022r. dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały krótki występ dla Dziadków. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego występu.

 

Czytaj więcej...

Dzisiaj w naszym przedszkolu dzieci uczestniczyły w warsztatach mydlarskich. W czasie zajęć przedszkolaki wykonały piękne mydła, które wręczą w prezencie na Dzień Babci i Dziadka.

 

Czytaj więcej...

Dzieci z grupy Ob uczestniczyły w warsztatach mydlarskich, które odbyły się w naszym przedszkolu.

 

Czytaj więcej...

Dzisiaj nasza koleżanka Tosia obchodziła swoje 7 urodziny. Z tej okazji dzieci przygotowały dla solenizantki piękne laurki. 

 

Czytaj więcej...

Dzisiaj w oddziale przedszkolnym 0a świętowaliśmy siódme urodziny Fabiana. Z tej okazji życzymy naszemu koledze dużo zdrówka, szczęścia oraz samych słonecznych dni i spełnienia dziecięcych marzeń.

 

Czytaj więcej...

 Dzisiaj dzieci z oddziału przedszkolnego 0a świętowały Wigilię Bożego Narodzenia. Składaliśmy sobie życzenia, słuchaliśmy i śpiewaliśmy kolędy. 

 

Czytaj więcej...

W środę dnia 22 XII 2021r. w grupie "0b" odbyła się uroczysta Wigilia. Jest to szczególny i radosny dzień, w którym składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy i zasiadamy razem przy wspólnym stole.