24 kwietnia 2026 roku uczniowie naszej szkoły, Lidia Witka oraz Przemysław Wesółka wzięli udział w Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Mistrz Ekologii".
Wydarzenie zgromadziło wielu uczestników, którzy wykazali się dużą wiedzą i zaangażowaniem w tematykę ochrony środowiska.
Z dumą informujemy, że nasza uczennica Lidia Witka osiągnęła bardzo wysoki wynik. Do zdobycia tytułu Mistrza Ekologii zabrakło jej zaledwie 2 punktów, co świadczy o znakomitym przygotowaniu i ogromnej wiedzy.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!
