Czytaj więcej...

Od poniedziałku 17 maja 2021 r. uczniowie klas IV-VIII  wracają do szkoły i rozpoczynają naukę w trybie hybrydowym.

 

Czytaj więcej...

Zapewne panująca sytuacja – pandemia wywołuje w nas  rodzicach, nauczycielach, zdenerwowanie, zniechęcenie i zagubienie.

 

Czytaj więcej...

Obecny czas, który dotknął nas wszystkich jest trudny z wielu powodów. Wśród najtrudniejszych z nich są emocje i ograniczenia związane z planowaniem naszej pracy, nauki naszych dzieci  i dotyczące naszego zdrowia.

 

Czytaj więcej...

Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie stanowiące jedną z możliwości odpowiedzi na potrzeby dzieci i młodzieży zmagających się z kryzysem psychicznym.

 

Czytaj więcej...

To, że dziecko nie chce się uczyć, to nie jest jego wina! Każde dziecko rodzi się z naturalną potrzebą uczenia się i rozwijania. Inaczej żadne nie nauczyłoby się chodzić, jeść, czy mówić, bo przecież nikt nas do tego jakoś szczególnie nie zachęcał!

 

Czytaj więcej...

"Czerwona Kokardka” to symbol poświęcenia i zaangażowania w walkę z AIDS, ale również symbol solidarności z osobami  zakażonymi.

 

Czytaj więcej...

Od kilku tygodni nasze dzieci słyszą o koronawirusie, są świadkami odbywanej  domowej kwarantanny, są świadkami rozmów, chłoną informacje z telewizji i internetu, a przede wszystkim - doświadczają izolacji od swojej codzienności i rówieśników.