Czytaj więcej...

W klasie VI zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki. Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada.

 

Czytaj więcej...

29 listopada  obchodzimy Andrzejki. Tego dnia uczniowie klasy pierwszej dowiedzieli się skąd się wzięła tradycja andrzejkowa.

 

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy III a podczas czwartkowych zajęć mieli okazję przenieść się w świat czarów i magii. Wróżby były przeróżne.

 

Czytaj więcej...

Dzień 25 listopada jest dniem urodzinek Pluszowego Misia. Przedszkolaki i uczniowie klas I-III ten właśnie dzień obchodzili bardzo uroczyście.

 

Czytaj więcej...

W czwartek 25 grudnia 2021 roku w klasy III b odbyły się Andrzejki, na których nie mogło zabraknąć również wróżb.

 

Czytaj więcej...

W Dniu chłopaka dziewczynki z klasy IIIa przygotowały swoim kolegom niespodzianki. Każdy chłopak otrzymał prezent oraz dyplom super chłopaka.

 

Czytaj więcej...

30 września 2021r. w klasie VIII odbył się klasowy Dzień Chłopaka. Na tę okoliczność dziewczyny, wspólnie z wychowawcą p. Katarzyną Sywanycz, przygotowały dyplom i słodkości…

 

Czytaj więcej...

W piątek 17 września obchodziliśmy w klasie II Dzień kropki. To wyjątkowy dzień, którego celem jest wzbudzanie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcanie ich do tworzenia.