Czytaj więcej...

Nadeszła upragniona chwila wszystkich uczniów – zakończenie roku szkolnego. Szczęśliwi uczniowie odbierali świadectwa i udali się na upragnione wakacje.

 

Czytaj więcej...

23 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie grup 6-letnich.

 

Czytaj więcej...

Maj jest miesiącem szczególnym w historii Polski. W polskiej tradycji majowe święta są okresem radosnego patriotycznego świętowania.

 

Czytaj więcej...

Wspólne śpiewanie raduje i łączy, a to przecież stanowi istotę świąt Bożego Narodzenia. W naszej szkole 22 grudnia, w ostatnim dniu przed feriami świątecznymi miało miejsce wielkie kolędowanie.

 

Czytaj więcej...

Magiczny czas przedświąteczny w klasie pierwszej. 17 grudnia odbyła się w naszej klasie Wigilia. Było wszystko co w czasie prawdziwej Wigilii być powinno:

 

Czytaj więcej...

Dnia 17.12.2021r. uczniowie klasy III b obchodzili swoją wigilie klasową. Wspólne składaliśmy sobie życzenia oraz śpiewaliśmy kolędy.

 

Czytaj więcej...

W piątek, 17 grudnia w klasie drugiej odbyło się spotkanie opłatkowe. Ze względu na pandemię nie mogliśmy na nim gościć rodziców.

 

Czytaj więcej...

Dnia 17.12. 2021r. uczniowie klasy trzeciej A wspólnie z wychowawcą usiedli do stołu wigilijnego. Podczas spotkania złożyli sobie życzenia, śpiewali wspólnie kolędy, opowiadali różne historie.