Czytaj więcej...

Jesień to najlepsza pora na robienie skoków, ponieważ w naszych sadach i ogrodach znajdziemy wiele owoców i warzyw, z których można go zrobić. 

 

Czytaj więcej...

4 października dzieci z kl. 1 przygotowały na zajęciach z techniki przysmaki z jajkiem w roli głównej. Były myszki i inne zwierzęta, a także to co w lesie można jeszcze znaleźć – piękne muchomory.

 

Czytaj więcej...

W piątek 1 października klasa II wybrała się na plac wiejski, by powitać jesień. Jeszcze przed wyjściem, w klasie, dzieci rozwiązały jesienną krzyżówkę i zagadki.

 

Czytaj więcej...

Z okazji dnia chłopaka wiele uśmiechów, a mato złości, jak najmniej smutków, ogrom radości, długich wakacji i moc słodyczy tego Wam dziś każda dziewczyna życzy.

 

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy IIIa, jak co roku, wzięli udział w akcji Sprzątania Ziemi. W tym roku zebrali bardzo mało śmieci, co może świadczyć o tym, że wszyscy coraz lepiej dbamy o naszą planetę  i najbliższe otoczenie.

 

Czytaj więcej...

W dniach 17-24 września uczniowie naszej szkoły zaopatrzeni w worki i jednorazowe rękawiczki po raz kolejny uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata” z hasłem przewodnim „Myślę, więc nie śmiecę”.

 

Czytaj więcej...

24 września klasę I, II, IIIa i IIIb odwiedził pan Policjant. Opowiedział o bezpiecznej drodze do szkoły, a także o bezpieczeństwie w szkole i w domu.

 

Czytaj więcej...

23 września klasa 3 powitała jesień pieczonymi kiełbaskami na placu wiejskim. Niebo było zachmurzone, ale nie padało. Wszystkim dopisywały humory.