Czytaj więcej...

Jesteśmy dumni jako szkoła, że nasi absolwenci doskonale radzą sobie w szerokim świecie. Swoją nauka i ciężką pracą pięknie reprezentują swoje korzenie i pierwsze doświadczenia edukacyjne.

 

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice! W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi przekazywania przez szkołę informacji o uczniach

 

Czytaj więcej...

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem.

 

Czytaj więcej...

Podziękowania dla rodziców, uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły za zaangażowanie się w zbiórkę pieniędzy dla Olusia.

 

Czytaj więcej...

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci przyjaciela szkoły i ojca naszych uczennic pana Krzysztofa Serkowskiego.

 

Czytaj więcej...

O tym, że marchewka jest zdrowa uczniowie klasy III a doskonale wiedzą. Niedawno zrobili sok z marchewki, a teraz przyszedł czas na ciasto.

 

Czytaj więcej...

Dnia 28.10.2021r. uczniowie klasy III a i b uczestniczyli w zajęciach związanych z ochroną zwierząt i przyrody. Głównym tematem zajęć była ochrona zwierząt żyjących nad morzem i w morzu.

 

Czytaj więcej...

27.10.2021r. kl.1 udała się na spacer po najbliższej okolicy. Celem był cmentarz, ale przy okazji dzieci dowiedziały się o historii Rokit. Oglądały ciekawe budynki i słuchały opowieści o dawnych mieszkańcach.