23 kwietnia odbył się szkolny etap konkursu pt. „Ptaki i Ptaszki Polne”.
Dzieci z klas I-III pięknie recytowały wiersze polskich poetów. Dominowały wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Uczniowie prezentowali też utwory innych autorów, na przykład Aleksandra Fredry. Komisja miała twardy orzech do zgryzienia, co świadczy o wysokim poziomie konkursu.
Po długich obradach wybrano zwycięzców:
- I miejsce wywalczyła Laura Puzdrowska
- II miejsce otrzymała Zofia Krefta
- III miejsce uzyskała Julia Szymańska
- Wyróżniono Annę Czaja, Martynę Brzeską i Oliwiera Szyngier.
Wszystkie dzieci, które uczestniczyły w konkursie otrzymały dyplomy i upominki.
Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.
https://sp.rokity.pl/index.php/pl/konkursy/1772-szkolny-konkurs-recytatorski-ptaki-i-ptaszki-polne#sigProId19e3ec4486
