23 kwietnia odbył się szkolny etap konkursu pt. „Ptaki i Ptaszki Polne”.

Dzieci z klas I-III pięknie recytowały wiersze polskich poetów. Dominowały wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Uczniowie prezentowali też utwory innych autorów, na przykład Aleksandra Fredry. Komisja miała twardy orzech do zgryzienia, co świadczy o wysokim poziomie konkursu.

Po długich obradach wybrano zwycięzców:

  • I miejsce wywalczyła Laura Puzdrowska
  • II miejsce otrzymała Zofia Krefta
  • III miejsce uzyskała Julia Szymańska
  • Wyróżniono Annę Czaja, Martynę Brzeską i Oliwiera Szyngier.

Wszystkie dzieci, które uczestniczyły w konkursie otrzymały dyplomy i upominki.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.