Czytaj więcej...

Dzisiaj w naszym przedszkolu świętowaliśmy 3 urodzinki Majki. Majeczko, Niech Ci słonko ciepło gra, Niech Twój uśmiech długo trwa, Nie trać swej wesołej minki, Dziś są Twoje urodzinki!

 

Czytaj więcej...

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu Hania obchodziła swoje urodzinki. Jeszcze raz Haniu Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka,

 

Czytaj więcej...

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.

 

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to znakomita okazja do zabawy dla wszystkich przedszkolaków. W naszym przedszkolu obchodziliśmy to święto w poniedziałek - 20 września.

 

Czytaj więcej...

W dniu 19 września 2021 roku Grupa Motylki wybrała się na Akcje Sprzątanie Świata.

 

Czytaj więcej...

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie oddziału przedszkolnego, w taki spodoba świętowała tej dzień.

 

Czytaj więcej...

W tym roku szkolnym Grupa „Motylki” to dzieci 3-letnie, która liczy 13 dzieci w tym 7 dziewczynek i 6 chłopców. Dzieci z naszej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach.

 

Czytaj więcej...

Poniżej przekazujemy Państwu wykaz przyborów, z których będą korzystać dzieci w czasie zajęć w oddziale przedszkolnym trzylatków w roku szkolnym 2021/2022.