Tegoroczną Akademię z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja przygotowali uczniowie klas 1-3.
Uczniowie zaprezentowali się bardzo pięknie w aranżacji muzyczno-słownej. Przybliżyli to piękne święto w bardzo uroczysty sposób.
Całość występów zamknęło wspólne odśpiewanie Majowej Jutrzenki. Dorota Finster - Dziadek i Renata Mielewczyk.
https://sp.rokity.pl/index.php/pl/uroczystosci/1778-akademia-z-okazji-swieta-uchwalenia-konstytucji-trzeciego-maja#sigProIdab00533147
