Tegoroczną Akademię z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja przygotowali uczniowie klas 1-3.

Uczniowie zaprezentowali się bardzo pięknie w aranżacji muzyczno-słownej. Przybliżyli to piękne święto w bardzo uroczysty sposób.

Całość występów zamknęło wspólne odśpiewanie Majowej Jutrzenki. Dorota Finster - Dziadek i Renata Mielewczyk.