Czytaj więcej...

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły! W Dniu Edukacji Narodowej życzymy dużo szczęści i radości z wykonywanej pracy, Sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów.

 

Czytaj więcej...

W połowie września 2021 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, a 1 października wybrano przewodniczącego i jego zastępców.

 

Czytaj więcej...

Dziewczęta z poszczególnych klas stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci ich kolegów.

 

Czytaj więcej...

Uczniom, Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom naszej Szkoły, życzymy w roku szkolnym 2021/2022 samych sukcesów, dużo życzliwości i przyjemności z nauki i pracy.

 

Czytaj więcej...

W imieniu Samorządu Szkolnego dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zbierali i przynosili do szkoły nakrętki i zawleczki. Ze względu na zdalne nauczanie trudno było o regularny udział w akcji zbierania wszystkich klas.

 

Czytaj więcej...

W imieniu Samorządu Uczniowskiego serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, pracownikom szkoły, uczniom i wszystkim życzliwym ludziom za wsparcie finansowe dla Rafała.

 

Czytaj więcej...

Drodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice! życzymy wam słonecznych i zdrowych wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń mnóstwa przygód i dobrego humoru! do zobaczenia we wrześniu!

 

Czytaj więcej...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny życzymy wszystkim rodzinom i tym małym i dużym, jak najwięcej ciepła i serdecznych uczuć, wzajemnej bliskości, zrozumienia i tolerancji.