W dniu 28 września 2017 r. odbyły się zajęcia z musztry wojskowej dla pocztów sztandarowych (głównego i rezerwowego) przygotowujące uczniów naszej szkoły do uroczystego przekazania sztandaru.
Zajęcia poprowadził bosmanmat Mariusz Ziegert z 44. Bazy Lotnictwa Marynarki Wojennej w Siemirowicach.
Chwilę wcześniej nasz gość zaprezentował tajniki marynarskiego fachu naszym dwóm grupom przedszkolaków (3- i 4-latkom p. Justyny oraz 4- i 5- latkom p. Emilii).
Za ciekawe prezentacje i udzielone wskazówki dziękujemy. Liczymy na dalsze wsparcie, które pomoże naszym uczniom godnie pełnić funkcję pocztu sztandarowego.
opr. Dawid Gralak
https://sp.rokity.pl/index.php/pl/patron/dzialania/312-musztra-pocztow-sztandarowych#sigProIdbc23adba46
