Z radością informujemy, że 26 marca 2025r. naszą szkołę w rejonowym etapie III Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Mathman” w Szkole Podstawowej w Redkowicach reprezentował Bartłomiej Choszcz, uczeń klasy VIII. Konkurs ten to prestiżowe wydarzenie, które sprawdza umiejętności logicznego myślenia, znajomość zaawansowanych zagadnień matematycznych oraz zdolność rozwiązywania problemów w niestandardowy sposób.
Bartłomiej wykazał się ogromnym zaangażowaniem i determinacją w przygotowaniach do konkursu. Teraz z niecierpliwością czekamy na oficjalne wyniki i trzymamy kciuki za jego sukces!
https://sp.rokity.pl/index.php/pl/matematyka/1541-wojewodzki-konkurs-matematyczny-mathman-etap-rejonowy#sigProIdf4304a0cca
