11 lutego 2022 r odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego z Języka Kaszubskiego pt. "Zaślubiny Polski z Morzem" w kl.1-3.

 

W piątek 4.02 w klasie II nastąpiło rozstrzygnięcie klasowego konkursu plastycznego pt. „Pingwinek”. Do konkursu przystąpiło 11 uczniów.

 

W tym roku w naszej szkole w ramach świątecznego konkursu zorganizowano konkurs pt. „Bombki i bombeczki”.

 

Na przełomie października i listopada dla uczniów naszej szkoły ogłoszony został konkurs plastyczny „Jesień na Kaszubach”.

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole został zorganizowany konkurs „Kartka Dla Nauczyciela”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

 

Konkurs na najciekawsze opowiadanie lub bajkę pt. „Był sobie spis”. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych w województwie pomorskim.

 

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie wraz z Urzędem Statystycznym w Gdańsku organizują konkurs fotograficzny zatytułowany „Tożsamość w obiektywie".

 

Dziękujemy za liczny udział i zaangażowanie w konkursie fotograficznym. Ilość zgłoszonych zdjęć pozytywnie nas zaskoczyła.