We wtorek 21 kwietnia klasa III wybrała się na wycieczkę do Akwarium Morskiego w Gdyni.
Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji oraz niezwykłych widoków.
Podczas zwiedzania mieliśmy okazję zobaczyć różnorodne gatunki ryb, zarówno tych żyjących w Morzu Bałtyckim, jak i w odległych oceanach. Duże wrażenie zrobiły na nas kolorowe ryby raf koralowych oraz ogromne akwaria z egzotycznymi stworzeniami.
Dowiedzieliśmy się również wielu ciekawostek na temat życia pod wodą oraz ochrony środowiska morskiego.
Wycieczka była bardzo udana i pouczająca.
https://sp.rokity.pl/index.php/pl/wycieczki/1774-wycieczka-do-akwarium-morskiego-w-gdyni#sigProId9cd3ea7174
