We wtorek 21 kwietnia klasa III wybrała się na wycieczkę do Akwarium Morskiego w Gdyni. 

Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji oraz niezwykłych widoków.

Podczas zwiedzania mieliśmy okazję zobaczyć różnorodne gatunki ryb, zarówno tych żyjących w Morzu Bałtyckim, jak i w odległych oceanach. Duże wrażenie zrobiły na nas kolorowe ryby raf koralowych oraz ogromne akwaria z egzotycznymi stworzeniami.
Dowiedzieliśmy się również wielu ciekawostek na temat życia pod wodą oraz ochrony środowiska morskiego. 

Wycieczka była bardzo udana i  pouczająca.