DSC04841.jpg

Czekaliśmy na ten moment całe dziesięć bardzo pracowitych miesięcy aż w końcu nadeszła ta upragnioną chwila.

W dniu 21.06. w Szkole Podstawowej w Rokitach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023 / 202. Nasi uczniowie odświętnie ubrania przybyli wraz z gronem pedagogicznym na szkolne uroczystości. Wyróżnionym uczniom rozdano nagrody i świadectwa z czerwonym paskiem.

Pożegnaliśmy też klasę VIII. Czternaścioro uczniów naszej szkoły po raz ostatni usłyszało dzwonek, który zabrzmiał specjalnie dla nich. Wzruszeniom nie było końca. Nasi uczniowie na zawsze będą w pamięci społeczności szkolnej, nauczycieli i obsługi szkoły. Nigdy o Was nie zapomnijmy i zawsze będziecie miłymi gośćmi w naszej szkole. Serdecznie Was zapraszamy abyście nas odwiedzali. Dziękujemy też za apel, który przygotowaliście dla nas.

Teraz  drodzy uczniowie przed nami zasłużony odpoczynek. Czekają na Was wakacyjne przygody, obozy, kolonie, rodzinne wyjazdy. Pamiętajcie jednak by zachować ostrożność tak byśmy mogli wypoczęci spotkać się we wrześniu.

Spokojnych, radosnych i bezpiecznych wakacji !